P1J200178
Product type: P1J200178
Overcurrent-Time Protection
RoHS Compliant
Description
Device: 7SJ85 Overcurrent Prot ection with Standardvariant H ousing type: Flush mounting; B I: 11; BO: 9 (3ST + 6F + 0HS + 0P); CT: 3 (protection) + 1 (s ensitive); VT: 4 (standard); |Measuring-transducer inputs: 0 (20 mA or 10 V, fast), 0 (20 mA, standard); |Housing width: 1/3 x 19''; |Modules in 19" row 1: IO202, PS201; |Modules in 19" row 2: ; |LEDs/Push-buttons: 16 LEDs; |Operation Panel: Integrated; |Key switch: Without; |Display type: Large display; |Front Design: Standard; |Power Supply: DC 60 V-250 V, AC 100 V-230 V
  • Other
  • Ordering Data Overview
Contact Person
Thomas Hoffmann
sales@zwodltd.com
Payment
Bank TransferVisaMastercardPayPal
Worldwide shipping
DHLUnited Parcel ServiceFedEx ExpressTNT ExpressDB Schenker
Additional Information
Price: Please send request
Request Lead Time: app. 1 Day
Delivery Time: app. 50 Days
Estimated delivery time to our warehouse in Berlin
Delivery Terms: FCA Berlin
individually for each client according to INCOM TERMS 2025
Multiples Of: 1
Product Specifications
Product AttributeAttribute Value
Weight4.95 KG / psc.
Commodity number85363010
Country of originDE
Dimensions (WxHxD)
EAN code
Product group18F